Świetna, bardzo duża i pięknie pachnie.
Super kartka, fajny i zaskakujący pomysł na sprofilowany prezent :)
Zawieszka przepiękna... spowodowała łzy wzruszenia.
Super produkt, zdjęcia wyszły rewelacyjnie,całość bardzo ladna
Super