Rewelacja
Kupiłam dla rodziców na rocznicę ślubu bo akurat ten format mi odpowiadał, a dedykację można oczywiście zmienić. Zdjęcie kolorowe i wyraźne, bardzo ładnie wpasowane w ramkę. Rodzice bardzo zadowoleni.
Super produkt. Wygląda ekstra
Jestem bardzo zadowolona 😍
Karafka super solidna a grawer dobrze wykonany