Istotnie bardzo ładnie zrobiony. Jedyny dla mnie minusik to za miękka okładka. Mimo tego polecam.
Super produkt, ładnie zapakowany, druk wg moich preferencji, polecam
Mega trafiony prezent. Chłopiec był zachwycony!
Wykonanie bardzo eleganckie, dobra jakość.
Wysoka jakość wykonania