Trochę mała ale wygląd super
Piękna i elegancka kartka, minimalistyczna. Polecam!
Piękna alternatywa dla klasycznej kartki, radość obdarowanego bezcenna
Piękna, duża i pachnąca świeczka. Polecam
Przepiękna, oryginalna kartka. Każdy, kto widział, był zachwycony.