Szybka realizacja, wygląda jak na zdjęciu, polecam.
Istotnie bardzo ładnie zrobiony. Jedyny dla mnie minusik to za miękka okładka. Mimo tego polecam.
Świetna kartka. Jakość na najwyższym poziomie. Zrobiła wrażenie na mojej bratanicy, która obchodziła 18ste urodziny :) Stwierdziła, że jeszcze nigdy nie dostałam personalizowanej kartki. Była zachwycona :)
Świetna kartka, bardzo się podobała
Super kartka