Ładne Trochę zgnieciony róg pudełka przed spakowaniem , zewnętrzne opakowanie było nienaruszone
Pudełko przyszło uszkodzone, więc średnio, bo jednak trochę ono kosztuje.
Elegancko wykonane, zamawiając otrzymałam gotowy zapakowany prezent.
Bardzo ładny! Profesjonalnie wykonany
Bardzo ładny! Profesjonalnie wykonany