Mega produkt, polecam!
super prezent
Produkt identyczny jak na zdjęciu, ja jak i chłopak jesteśmy zadowoleni :D
Kartka ok. Dobry wydruk
Pięknie wyglądający i smakujący prezent, kiedyś,wcześniej już przeze mnie smakowany👏