Kupuję już 5 raz, świetny drobny upominek, opakowanie dużo bardziej eleganckie niż innych podobnych produktów
Super wykonanie i oprawa
Kartka mega super. Wszyscy zachwyceni.Polecam .
Fajny na prezent
Super👍 polecam😀