Pojemny, dobrej jakości , ciekawy pomysł na napis. Jedynie napis mógłby być trochę grubszy lub ciemniejszy/bardziej wyraźny ,bo nawet z ciemnymi ciastkami/cukierkami było ciezko go uwydatnić i trzeba było włożyć kawałek ciemnej kartki żeby był dobrze widoczny , ale na prawdę jest super i nie był to problem.
Super. Bardzo się podobał.
Doniczka duża i ładna, tylko nadruk mógłby być nieco większy, jest czytelny dopiero z bliska.
Bardzo fajnie wykonany.Bardzo szybko dostarczony.Polecam.piękny wzór
Świetna pamiątka dla nauczyciela, super jakość