Piękna.
Jedno że zdjęć niepotrzebnie przyciemnione, ale na szczęście nie nazbyt. Ogólnie wyszło super, tylko zaskoczyło mnie to, że kartka tego formatu jest zbyt cienka by mogła stać i spełniać funkcje ozdobną. A o to aż się prosi.
Kolejna kartka, kolejny zadowolony jubilat :-)
..
Leżaki solidne, druk wyraźny. Szkoda, że nie można zmienić koloru materiału.