Polecam
Prosta, z czytelnym przesłaniem, bardzo ładne kolory i możliwość wpisana własnych życzeń.
Wszystko super. Bardzo szybka wysyłka. Kartka bardzo ładna, estetycznie zrobiona. Polecam.
Super, duży kot na baaardzo grubym kartonie
Karteczka jest cudowna, fantastyczna pamiątka