Kubek spełnił oczekiwania.
Super
Czekoladki na prezent zrobiły ogrome wrażenie, pieknie wykonane, bardzo szybka wysyłka. Polecam
kubek dobrej jakości, ładny nadruk, a kawa pachnie niesamowicie smakowicie!
Bardzo ładnie i solidne wykonanie ❤ Obdarowana cieszyła się bardzo 😊