Bardzo fajna kartka, mama się ucieszyła.
Bardzo ładny kubek.
sprawił ogromną radość jubilatce
Kieliszek dobrej jakości, duży, możliwość wyboru własnego graweru, fajny pomysł na prezent 😀
dobry pomysł