Piękna karafka, bardzo ładny grawer, zapakowana w fajną skrzyneczkę. Jestem pod wrażeniem jakości.
Super. Wyraźny wydruk i szybka realizacja. Mam nadzieję, że będą smakować 🙂
Świetna jakość, super wykonany, schludny, elegancki oraz bliski naturze. Szczerze polecam ❤️
Naklejka zrobiła furorę, lecz wina nie próbowałam...
Towar dobrej jakości Estetyczne wykonanie