Bardzo ładna karta na życzenia polecam
wyglądał jak na ekranie przy zamówieniu
Wykonanie bardzo dobre
Kubek mega, szybko przyszedł, wygląda tak samo jak na zdjęciu. Projekt też zrobiony tak jak chciałam. Mama zadowolona z prezentu!
Wszystko dobrze