Bez zastrzeżeń
Piękna karafka, bardzo ładny grawer, zapakowana w fajną skrzyneczkę. Jestem pod wrażeniem jakości.
Śliczny zapach, duża pojemność
Wszystko ok
Wygodny, elegancki produkt, polecam!