Mimo, że posłałem zdjęcia trochę słabej jakości to i tak strona główna albumu wyszła bardzo ładnie
super prezent
Bardzo fajna pamiątka. Świetnie wykonana ramka z dedykacją oraz zdjęciami. Polecam
Dobry sztywny materiał kartki, z Wyższej półki wydruk i jakość Wzrusz był
Super wykonanie