wszystko ok polecam
Super, bardzo porządnie wykonane. W 100% zgodne z oczekiwaniami.
Karta fantastyczna, idealna na np. Urodziny dla Szefa ;)
Produkt bardzo dobry jakościowo , kolor rewelacyjny , nadruk doskonały , mam nadzieję że obdarowana osoba będzie także zachwycona
Genialny prezent